מקרקעין ובנייה

קניית/מכירת דירה

מאת: עורך דין ונוטריון ינון ברקאי

קונים, מוכרים דירה? מזל טוב!!! אתם צריכים עורך דין קניית/מכירת דירה/נכס !!!

 

משרד עורכי דין ונוטריון ינון ברקאי ושות', עוסק בליווי עסקאות מקרקעין, קניית/מכירת דירה או כל נכס החל משלבי המשא ומתן ועד להעברת הזכויות בנכס, לרבות מתן ביטוי להיבטי המיסוי השונים, תוך התנהלות מול הרשויות העירוניות והממשלתיות. עורך דין קניית/מכירת דירה/נכס, יתן לכם את הפתרון.

קניית/מכירת דירה

 

עורך דין קניית/מכירת דירה/נכס

משרדינו מעניק שירות עורך דין קניית/מכירת דירה/נכס מטפל במכירת ורכישת, דירות מגורים, בעסקאות קומבינציה, תמ"א 38, פינוי  בינוי, קרקעות ועוד.

 

כמו כן, מתמחה משרדנו בתביעות בגין ליקויי בנייה, תביעות פינוי ותביעות שוכרים ומשכירים.  

 

לא אחת מגיעים למשרדינו לקוחות אשר תוהים מדוע הם צריכים עורך דין קניית/מכירת דירה/נכס עבור עסקה שלכאורה אמורה להיות פשוטה, אך אינם לוקחים בחשבון את ההשלכות הרבות בעסקה לרבות השלכות החוזיות, המיסוייות וההתנהלות מול הרשויות השונות ומגלים מאוחר מדי, כי אינם יכולים לעמוד בהתחייבויות אשר נטלו על עצמם ואף עומדים בפני אפשרות להפרת חוזה.

כמו כן, אינם מבינים מדוע לשכות המיסוי מחייבות אותם בסכומי מס גבוהים לרבות חיוב בקנסות שונים וכן אינם מצליחים להתמודד מול הגופים השלטוניים.


לכן, בכל עסקה (גם אם היא נראית הפשוטה ביותר) יש לפנות לקבלת חוות דעת מקצועית של עורך דין קניית/מכירת דירה/נכס וליווי לעסקה.  

 

שימו לב! טעות קריטית ברכישת דירה מקבלן 

טעות קריטית אצל רוכשי דירות רבים אשר סוברים כי אם הם רוכשים דירה מקבלן, אז עורך הדין של הקבלן מייצג גם אותם ואת האינטרסים שלהם בחוזה רכישת הדירה/הנכס.

למרות שלמעשה נאמנותו של עורך הדין נתונה בעיקרה לקבלן (ולא לרוכש) אשר הוא מעניק לו את שירותיו באופן קבוע ובהיקפים גדולים. זו גם סיבה בעטיה תקנות האתיקה של עורכי הדין אוסרות על עורך דין של הקבלן לייצג את הרוכש בחוזה המכר, להבדיל מביצוע רישומים בלבד.

 

המשרד בראשותו של עו"ד ונוטריון ינון ברקאי, מעניק ללקוחותיו רמת שירות גבוהה ובראש ובראשונה מקצועיות חסרת פשרות החל מניהול הליכי מו"מ ועד להעברת הזכויות. 

עורך דין ונוטריון ינון ברקאי

טלפון: 03-5050890 

סלולרי: 050-9977607

פקס: 072-2447310

אתר: https://www.barkai-law.co.il/

מייל:  yinon@barkai-law.co.il 

*אין באמור במאמר זה כדי להוות ייעוץ משפטי.

קידום אתרים אורגני
דילוג לתוכן