מקרקעין ובנייה

פינוי דיירים/פינוי מושכר

פינוי דיירים/פינוי מושכר מאת: עורך דין ונוטריון ינון ברקאי

 

חלום הבלהות של כל בעל דירה הוא דייר אשר מפסיק לשלם את תשלומי שכר הדירה או מסרב להתפנות מהדירה בתום החוזה. למרות העובדה שמדובר בנכס של בעל הדירה – יכולותיו על פי חוק מוגבלות.

 

הוא אינו יכול ואסור לו לפנות בכוח את הדייר, גם המשטרה לא תעשה זאת עבורו, כל שיש באפשרותו הוא לפנות לבית המשפט בבקשה לקבל צו פינוי. בעבר היה מדובר בתהליך ארוך אשר לקח בין שנה לשני וחצי, זמן במהלכו הצטברו חובות לרשויות השונות (מים, חשמל, ארנונה), לא מתקבלים דמי שכירות אשר היו יכולים להתקבל משוכר אחר וגם הדירה נמצאת בסכנה של נזק מצד השוכר.

 

כיום במסגרת סעיף 81 לתקנות סדר הדין האזרחי, המחוקק תיקן את המצב המעוות ובמסגרת תביעה לפינוי דיירים/פינוי מושכר ניתן לקבל פסק דין לפינוי מהיר בתוך כחודשיים.

 

הפתרון הוא הגשת תביעה לפינוי מושכר.

 

פינוי דיירים/פינוי מושכר – אתם לא לבד

זכרו כי על פי חוק אסור לכם לקחת את הטיפול לידיכם ולנסות לפנות את הדייר בכוח. במידה והנכם מתמודדים עם דייר המסרב לשלם או להתפנות חשוב שתפנו בהקדם האפשרי לעורך דין לענייני מקרקעין אשר יספק לכם את הליווי והייעוץ הנכון כמו גם את הייצוג בבית המשפט.

 

משרד עורכי הדין ונוטריון ינון ברקאי ושות' – עולם המקרקעין בכף ידך

אין צורך להילחץ או להדיר שינה מעיניכם במידה ואתם עומדים להשכיר את דירתכם. לחילופין אם כבר השכרתם את הדירה והשוכר עושה לכם צרות, תביעה לפינוי דיירים/פינוי מושכר היא הפתרון.

 

פניה למשרד עורכי הדין ונוטריון ינון ברקאי ושות' תבטיח כי תקבלו את ההגנה המשפטית הטובה ביותר.

פינוי מושכר

עורך דין ונוטריון ינון ברקאי

טלפון: 03-5050890

סלולרי: 050-9977607

פקס: 072-2447310

מייל:  yinon@barkai-law.co.il

אתר אינטרנט: www.barkai-law.co.il

* כל הזכויות שמורות לעורך דין ונוטריון ינון ברקאי.

* אין באמור במאמר זה כדי להוות ייעוץ משפטי.

קידום אתרים אורגני
דילוג לתוכן