מאמר

עורכי דין מקרקעין

מאת: עורך דין ינון ברקאי

 

עושה רושם כי עבודתם של עורכי דין מקרקעין לעולם אינה נגמרת. בכל רגע ישנה עסקת נדלן חדשה הדורשת את התייחסותם או עסקה ישנה אשר קיבלה תפנית ודורשת התייחסות משפטית. עסקאות נדל"ן הינן רגישות משום שלא מדובר בעסקה קטנה, מדובר בעסקאות שהיקפן לרוב נאמד במיליוני שקלים.

אמנם החוק מגדיר במדויק את הזכויות והחובות של כל צד בעסקת הנדל"ן אך המציאות גורמת לכך שדברים שונים עשויים להשתבש בדרך. עיכוב בהפשרת קרקעות, שינוי בהסכם השכירות, חריגות בניה, ערעורים בעניין מס שבח, ליקויים בפרויקטי תמ"א 38, פשיטות רגל של קבלנים, עיכוב בסיום העבודות ושלל מקרים אחרים אשר דורשים את התערבותו של עורך דין לענייני מקרקעין.

עורכי דין מקרקעין – תחומי עיסוק

עולם המקרקעין הינו תחום סבוך אשר אין להיכנס אליו ללא ליווי משפטי הולם, גם כשמדובר בהסכם שנראה על פניו זניח. עורך דין מתחם המקרקעין יבצע עבורכם :

  • ליווי עסקאות מקרקעין – ייעוץ משפטי באשר לאיכות העסקה, עריכת הסכם שיתוף, עריכת חוזה למכירת דירות, ניסוח וחתימת הסכמי ביצוע, הסכמי נאמנות, בדיקה בטאבו, רישום הערת אזהרה, רישום בטאבו, בדיקה כי אין עיקולים כנגד הנכס ועוד.
  • תכנון ובניה – ליווי פרויקטי בניה, הגעה להסדרים הנוגעים לקרקע ואישורי בניה, פיצויים בגין הפקעות, ליווי ההליך כנגד תכניות מתאר ועוד.
  • השגות בתחום המקרקעין – הגשת השגות, ערערים וערעורים בנושאים כמו היטל השבחה, מס שבח, דמי חכירה ועוד.
  • הסכמים – עריכת הסכמים הנוגעים להשכרת חנויות דירות ומבנים, מגרשים ונכסים מסחריים, תמ"א 38, תביעות פינוי, הסכמי שיתוף ועוד.

משרד עורכי דין מקרקעין ינון ברקאי ושות' – לא מתפשרים

את כל התחומים הנ"ל כמו גם רבים אחרים תוכלו להשאיר בידיים הבטוחות של משרד עו"ד ינון ברקאי ושות'. במשך שנים ארוכות המשרד מטפל ביעילות ומקצועיות בכל תיק הנוגע לדיני מקרקעין כאשר לקוחות המשרד נהנים מייעוץ משפטי מהימן, שירות אדיב וייצוג ללא פשרות בבית המשפט האזרחי, המנהלי, בית המשפט העליון ובג"ץ.

כשהדבר נוגע למקרקעין אין מקום לפשרות. פנו אלינו לקבלת שירות משפטי מוביל.

 

עורך דין ינון ברקאי

טלפון: 03-5050890 

סלולרי: 050-9977607

פקס: 072-2447310

מייל:  yinon@barkai-law.co.il   

אתר אינטרנט: www.barkai-law.co.il

 

* כל הזכויות שמורות לעורך דין ינון ברקאי.

* אין באמור במאמר זה כדי להוות ייעוץ משפטי.

עורכי דין מקרקעין

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני