מאמר

עורך דין מכירת דירה

מאת: עורך דין ינון ברקאי

 

אם הנכם נמצאים בתהליך מכירה או קניה של דירה זכרו כי מדובר בתהליך מורכב אשר דורש יד מכוונת מטעם איש מקצוע. לאחר פניה לקבלת שירותי עורך דין מכירת דירה – בין אם כלפי הצד הקונה ובין אם כלפי הצד המוכר – ייצג עורך הדין את הלקוח באופן הטוב ביותר על מנת למזער את הסיכונים הכרוכים בביצוע העסקה למינימום האפשרי . כמו כן, מעורבות עורך דין מבטיחה את רישום הדירה כהלכה מבחינת כל הרשויות והלשכות השונות העוסקות בתחום המקרקעין.

עורך דין לתהליך מכירת דירה

רכישת דירה היא יום משמעותי בחייו של כל זוג, יום אשר עשוי להשפיע על עתידו הכלכלי באופן משמעותי. העובדה כי מרבית החסכונות מושקעים בנכס, כמו גם הלוואת משכנתא לה הזוג יהיה מחויב במשך שנים ארוכות, הופכים עסקה זו לעסקה הגדולה ביותר שרוב הזוגות עושים בחייהם.

גם בעלי הדירות אשר מבצעים הליך מכירה בדרך כלל מוכרים את הנכס הכי גדול ומשמעותי שלהם, נכס שהם עבדו שנים רבות על מנת להשיגו. על הליך המכירה והקניה כאחד יש לפקח מבחינה משפטית על ידי פניה לעורך דין המתמחה בתחום המקרקעין.

ייצוג משפטי מקיף ע"י עורך דין מכירת דירה

את הייצוג המשפטי המקיף ביותר עבור נושא זה תוכלו לקבל מטעם משרד עו"ד ינון ברקאי ושות'. המשרד מתמחה במתן ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי בכל הסוגיות הקשורות למקרקעין, לרבות עריכת חוזים לרכישת או השכרת נכס, בדיקת הנכס ורישומו כחוק, תביעות בגין חריגות בניה, ייצוג דיירים ויזמים בפרויקט תמ"א 38,

תביעות כנגד שוכרים בגין נזקים ותביעות לפינוי מושכר, תביעות קבלנים ומעקב שוטף אחר ביצוע פרויקטים ועוד.

עורך דין מכירת דירה

הגנה משפטית מטעם עורך דין מוביל

תהליך מכירת הדירה יכול לגרום לדפיקות לב רבות בקרב המוכר או הקונה. נכס אשר ערכו עומד על מיליוני שקלים עומד על הפרק, כאשר דברים רבים יכולים להשתבש במהלך הדרך – הן מבחינת התהליך החוקי והן מבחינת בעיות העשויות לנבוע מליקויים שונים. על מנת לקבל הגנה משפטית וייעוץ מקצועי אשר ימנע אובדן של כסף רב – פנו כעת ל-"משרד עו"ד ינון ברקאי ושות' " והבטיחו כי תקבלו את ההגנה המשפטית הטובה ביותר.

 

עורך דין ינון ברקאי

טלפון: 03-5050890 

סלולרי: 050-9977607

פקס: 072-2447310

מייל:  yinon@barkai-law.co.il   

אתר אינטרנט: www.barkai-law.co.il

 

* כל הזכויות שמורות לעורך דין ינון ברקאי.

* אין באמור במאמר זה כדי להוות ייעוץ משפטי.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני