מאמר

עו"ד מקרקעין תל אביב

מאת: עורך דין ינון ברקאי

 

במידה החלטתם לרכוש דירה בתל אביב או בכל מקום או שבקרוב יתבצע פרויקט תמ"א 38 או פינוי בינוי בבניינכם – עו"ד מקרקעין תל אביב הוא הכתובת שלכם. מכיוון שמדובר בעסקאות בהן מעורב כסף רב, ומכיוון שתחום הנדלן בארץ הוא אחד התחומים המורכבים ביותר מבחינה חוזית ומשפטית – חובה לקבל ייעוץ וליווי משפטי מעורך דין מומחה. עסקאות הדורשות מעורבות של עורך דין כוללות רכישה או מכירה, העברת בעלות של דירה, בית, מבנה מסחרי, מבנה תעשייתי, מגרש וכיוצא בזה.

ינון ברקאי – עו"ד מקרקעין תל אביב

מלבד עסקאות המקרקעין הרגילות הנוגעות לרכישת שטחים, דירות או מבנים מסחריים, תחום נוסף אשר דורש התייחסות מיוחדת הוא נושא תמ"א 38. תוכנית זו אשר נועדה לחזק מבנים ישנים מפני רעידות אדמה טומנת בתוכה יתרונות רבים הן עבור היזמים והן עבור בעלי הדירות, אך כמו כל דבר בישראל – גם כאן יש מקום לאינספור מלכודות בהן ניתן ליפול.

למי כדאי לפנות?

עורך דין מקצועי מטעם משרד עו"ד ינון ברקאי ושות' ישמח לנסח ולבדוק עבורכם חוזה מקיף המבטיח הגנה על זכויותיכם בכל מצב באשר הוא, יחד עם בדיקת בטחונות היזם, בדיקת שעבודים הנוגעים לליווי בנקאי, ביצוע רישום בלשכת רישום המקרקעין ועוד.

במידה ויתגלו ליקויים כלשהם בבניה או יופרו חלקים מהחוזה תוכלו לקבל ייעוץ וייצוג משפטי לאורך כל הדרך ועד הגשת תביעה כנגד מבצע הפרויקט.

מקבלים את הייצוג הטוב ביותר עם עו"ד מקרקעין תל אביב

משרד עו"ד ינון ברקאי ושות' הוא משרד הדוגל במצוינות. זו הסיבה שכל תיק ותיק מטופל כאילו היה מדובר בתיק היחיד שישנו במשרד, תוך רצון עז להשיג את מירב הזכויות להן זכאי הלקוח. על ידי ביצוע השתלמויות תכופות, עורכי הדין של המשרד מעודכנים בכל השינויים והחידושים בעולם המשפט, כך שהמיוצגים נהנים מהייעוץ האמין והמקצועי ביותר. תהליך הטיפול בתיק נדלן הוא תהליך מורכב הדורש מיומנות רבה לכן אסור לעשות טעויות כאשר בוחרים את עורך הדין המיועד. אל תתפשרו, פנו כעת למשרד עורכי הדין ינון ברקאי ושות' וקבלו את הייצוג המשפטי הטוב ביותר.

 

עורך דין ינון ברקאי

טלפון: 03-5050890 

סלולרי: 050-9977607

פקס: 072-2447310

מייל:  yinon@barkai-law.co.il   

אתר אינטרנט: www.barkai-law.co.il

 

* כל הזכויות שמורות לעורך דין ינון ברקאי.

* אין באמור במאמר זה כדי להוות ייעוץ משפטי.

עו"ד מקרקעין תל אביב

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני